Producenci


haceka


nasze aukcje i komentarze na allegro


Grafika na szkle

Panele z grafiką na szkle – nowoczesny design na wyciągnięcie ręki


Wiele osób zastanawia się wielokrotnie jak urozmaicić przestrzeń swojego mieszkania. Szukając nowoczesnych, eleganckich i oryginalnych rozwiązań zapomina się często o jednym z najprostszych sposobów zmiany designu jakiegoś wnętrza. Mowa tu o szklanych panelach z grafiką, które sprawią, że dane pomieszczenie nabierze nowego, gustownego charakteru.

Szklane panele z grafiką – przeznaczenie


Panele z grafiką na szkle są idealnym rozwiązaniem dla różnego rodzaju pomieszczeń. Świetnie sprawdzą się one zatem we wnętrzu przestrzeni domowego ogniska (np. w łazience, kuchni, korytarzu, garderobie czy salonie) czy w miejscach użytku komercyjnego (np. w biurze, centrum handlowym, gabinecie, pracowni itp.).


Czym są panele z grafiką na szkle?


Szklane panele z grafiką to pojedyncze ekrany wykonane ze szkła. Od ich wewnętrznej strony znajduje się wybrana przez klienta grafika w postaci laminatu, która przylega bezpośrednio do ściany (jej montaż odbywa się zazwyczaj na zasadzie przyklejenia jej silikonem lub klejem). Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne. Szklany panel chroni bowiem powierzchnię przed wszelkimi zabrudzeniami lub zaciekami, dzięki czemu sprawdzi się on zwłaszcza w łazience czy w kuchni. Ponadto tworzywo, z którego jest on wykonany, pozwala na łatwe i skuteczne utrzymanie czystości.


Warianty szklanych ekranów z grafiką 


Szklane panele z grafiką można aranżować w trzech wariantach. Pierwszy z nich (czyli PREMIUM) to rozwiązanie wykonane bezpośrednio pod wymiar. Ekran tworzy się w oparciu o indywidualne zamówienie klienta. Przez wzgląd na specyfikę realizacji takie rozwiązanie jest zazwyczaj droższe. Decydując się jednak na taką opcję, ma się pewność, że wybrany panel szklany z grafiką będzie idealnie wkomponowywał się w domową czy biurową przestrzeń. Drugi wariant (czyli MODUŁY) to opcja systemowa. Wybraną przez siebie kompozycję tworzy się za pomocą gotowych już szklanych modułów. Klient zestawia je w dowolny sposób. Takie rozwiązanie nie jest drogie. Ostatni wariant (czyli DECOR) to już najbardziej oryginalna opcja. Szklany panel z grafiką występuje tu bowiem jako Decor w kompozycji ściany. Takie zastosowanie całkowicie odmienia designe całego wnętrza. Idealnie sprawdzi się ono w miejscach szczególnie narażonych na różnego rodzaju zanieczyszczenia, czyli np. w łazience.


Jak wygląda grafika szklanych paneli?


Klient ma do dyspozycji bogatą ofertę grafik. Najpopularniejsze są motywy przedstawiające rośliny, panoramy miejskie czy inspirujące cytaty. Grafikę należy dobrać do wnętrza pomieszczenia, w którym ma być zamontowany szklany panel. Przykładowo w łazience doskonale sprawdzą się akcenty przedstawiające świat natury. W salonie można pokusić się natomiast o jakieś nowoczesne motywy, które ożywią design całego pomieszczenia.

2013 Copyrights ABClazienki.pl

Realizacja WebCoders.eu Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep internetowy Shoper.pl