Producenci
Zaloguj się
AQUALINE SC331B Przyłącze kątowe, 48x48mm, czarny mat
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
AQUALINE SC331B Przyłącze kątowe, 48x48mm, czarny mat
Parametry techniczne:
| Kolor | Czarny mat |
| Szerokość | 48 mm |
| Wysokość | 48 mm |
| Głębokość | 30 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Materiał | Mosiądz |
| Gwarancja | 2 lata |
| Instalacja | Ścienna |
| Kształt | Kanciaste |
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.