Producenci
Zaloguj się
*AQUALINE ZP015 Zasłona prysznicowa 180x180cm, poliester, eukaliptus
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Kolor | Biały z wzorem |
| Szerokość | 1800 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Rozmiar | 180x180 cm |
| Długość | 1800 mm |
| Materiał | Tekstylia |
| Gwarancja | 2 lata |
| Rodzaj | Zasłona prysznicowa |
| Opakowanie zawiera | Krążki do zasłony |
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.