Producenci
Zaloguj się
BRUCKNER Kratka ściekowa 103x103 boczna, DN40, stal nierdzewna polerowana 183.052.0
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BRUCKNER Kratka ściekowa 103x103 boczna, DN40, stal nierdzewna polerowana 183.052.0
Parametry techniczne
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Szerokość | 103 mm |
| Głębokość | 103 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Rozmiar | 103x103 mm |
| Materiał | ABS/stal nierdzewna |
| Gwarancja | 2 lata |
| Średnica odpływu | 40 mm |
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.