Producenci
Zaloguj się
BRUCKNER Rozeta do podłączenia toalety 110mm, wys. 25mm 159.315.0
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BRUCKNER Rozeta do podłączenia toalety 110mm, wys. 25mm 159.315.0
Zamiennik dla 101671
Parametry techniczne
| Średnica | 155 mm |
| Szerokość | 155 mm |
| Wysokość | 155 mm |
| Głębokość | 25 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Materiał | Plastik |
| Gwarancja | 2 lata |
| Średnica odpływu | 110 mm |
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.