Producenci
Zaloguj się
NOFER Brodzik 700x30x700 mm, stal nierdzewna mat 13052.70.S
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
NOFER Brodzik 700x30x700 mm, stal nierdzewna mat 13052.70.S
Parametry techniczne
| Kolor | Stal nierdzewna mat |
| Szerokość | 700 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Kształt | Kwadratowe |
| Średnica odpływu | 60 mm |
| Rozmiar | 70x70x3 cm |
| Długość | 700 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 2 lata |
| Struktura | Antypoślizg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.