Producenci
Zaloguj się
NOFER Brodzik 800x115x800 mm, stal nierdzewna mat 13055.2.S
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
NOFER Brodzik 800x115x800 mm, stal nierdzewna mat 13055.2.S
Parametry techniczne
| Kolor | Stal nierdzewna mat |
| Szerokość | 800 mm |
| Wysokość | 115 mm |
| Kształt | Kwadratowe |
| Rozmiar | 80x80x11,5 cm |
| Długość | 800 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 2 lata |
| Struktura | Antypoślizg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.