Producenci
Zaloguj się
POLYSAN MD3315 DEEP ścianka boczna 900x1500mm, szkło czyste
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
POLYSAN MD3315 DEEP ścianka boczna 900x1500mm, szkło czyste
- Do instalacji z drzwiami przesuwnymi
- Wymiar montażowy: 890±10 mm
- Uniwersalny prawy/lewy montaż
Parametry techniczne
| Wysokość | 1500 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Kształt | Ścianka stała do drzwi prysznicowych |
| Rodzaj szkła | Szkło czyste |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rozmiar | 90 |
| Kolor profilu | Chrom - Aluminium polerowane |
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.