Producenci
Zaloguj się
BRUCKNER Rozeta 78/32mm, wys. 34mm, ABS/biały 151.197.0
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BRUCKNER Rozeta 78/32mm, wys. 34mm, ABS/biały 151.197.0
Parametry techniczne
| Średnica | 78 mm |
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 78 mm |
| Wysokość | 78 mm |
| Głębokość | 34 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Materiał | Plastik |
| Gwarancja | 2 lata |
| Średnica odpływu | 32 mm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.