Producenci
Zaloguj się
Kerasan 104701-3 RETRO umywalka ceramiczna 73x54cm, z 3 otworami na baterię, biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja RETRO przywołuje dawno minione czasy, kdy powoli płynący czas odbijał się w wykonaniu przedmiotów codziennego użytku. Akcent kładziono nie tylko na rzemieślnicze wykonanie, ale również na piękne kształty i praktyczność. Nie tylko we wnętrzu urządzonym w stylu retro, ale również w nowoczesnych aranżacjach robi wrażenie luksusu i przepychu. Ceramika retro wspaniale komponuje się z bateriami ANTEA i SASSARI. Do dokomponowania atmosfery polecamy akcesoria DIAMOND, meble RETRO lub GALANTA oraz wanny RETRO, FOXTROT i CHARLESTON.
Parametry techniczne
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 730 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Rozmiar | 73x54 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Ilość otworów na baterię | 3 otwory |
| Przelew | TAK |
| Kształt | Retro |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ umywalki | Umywalka |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - śruby |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.