Producenci
Zaloguj się
Kerasan 531431 NOLITA WC wiszące, Rimless, 35x55cm, czarny mat
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kerasan 531431 NOLITA WC wiszące, Rimless, 35x55cm, czarny mat
RIMLESS - technologia spłukiwania w bezrantowej misie WC
Rimless (NoRim) - toalety bez tradycyjnego kołnierza spłukującego. Gładka powierzchnia bez zbędnych wydrążeń, otworów i zagięć . Woda spłukująca wypływa przez dystrybutor wody tylko z tyłu misy WC, a dzięki specjalnemu kształtowi ceramiki doskonale opłukuje wnętrze. Zaletą jest łatwa konserwacja i czyszczenie miski WC.



Parametry techniczne
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 350 mm |
| Wysokość | 350 mm |
| Głębokość | 550 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Rozmiar | 35x35x55 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Kształt | Klasyczny |
| Wyposażenie | Ukryty montaż |
| Gwarancja | 2 lata |
| Opakowanie zawiera | Zestaw montażowy |
| Technologia spłukiwania | Rimless |
| Opakowanie nie zawiera | Deska WC |
| Objętość spłukiwanej wody | Spłukiwanie 4,5 l |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.