Producenci
Zaloguj się
SAPHO AC161 ARECA umywalka kompozytowa podwójna 161x51,5cm, biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kompozyt (lany marmur) - materiał termoizolacyjny, którego zalety docenisz w każdym dotyku.
Kompozyt, to jednorody, stały materiał. Wykonany jest ze specjalnej mieszanki mielonego wapienia, piasku szklanego, żywicy epoksydowej i barwników. Charakterystycznym znakiem produktów kompozytowych, to stałosć materiału i nieprzeciętny design.
Wykorzystuje się do produkcji brodzików prysznicowych, wanien i umywalek.
Parametry techniczne
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 1610 mm |
| Wysokość | 142 mm |
| Głębokość | 515 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Rozmiar | 161x14,2x51,5 cm |
| Materiał | Kompozyt |
| Ilość otworów na baterię | 2 otwory |
| Przelew | TAK |
| Kształt | Prostokątny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ umywalki | Umywalka podwójna |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - konsola;Meblowe |
| Opakowanie zawiera | Zestaw odpływowy |
| 3D model | TAK |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.