Producenci
Zaloguj się
SAPHO AR911 Maskownica przelewu, 30 mm, metal, czarna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SAPHO AR911 Maskownica przelewu, 30 mm, metal, czarna
Rozetka – ozdobny pierścień maskujący przelew umywalki
Parametry techniczne
| Średnica | 30 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 30 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Głębokość | 14 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Materiał | Mosiądz |
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.