Producenci
Zaloguj się
SAPHO RS271 Rozeta stożkowa, chrom, para
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Średnica | 68 mm |
| Kolor | Chrom |
| Szerokość | 68 mm |
| Wysokość | 68 mm |
| Głębokość | 25 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Materiał | Mosiądz |
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.