Producenci
Zaloguj się
SAPHO RS6632 Rozeta maskująca 77/32mm, wysokość 32 mm, chrom
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Rozeta maskująca do syfonu z wylotem o średnicy 32 mm
Parametry techniczne
| Kolor | Chrom |
| Szerokość | 77 mm |
| Wysokość | 77 mm |
| Głębokość | 32 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Materiał | Mosiądz |
| Gwarancja | 2 lata |
| Średnica odpływu | 32 mm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.