Producenci
Zaloguj się
SAPHO RS8020 XL Rozeta maskująca G1/2", 80mm, chrom
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Rozeta maskująca do zaworów kątowych ½″
Parametry techniczne
| Średnica | 80 mm |
| Kolor | Chrom |
| Szerokość | 80 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Głębokość | 10 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.