Producenci
Zaloguj się
SAPHO ZB402 ZORBA umywalka kompozytowa 40x22cm, bateria po prawej stronie, biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SAPHO ZB402 ZORBA umywalka kompozytowa 40x22cm, bateria po prawej stronie, biały
Kompozyt (lany marmur) - materiał termoizolacyjny, którego zalety docenisz w każdym dotyku.
Kompozyt, to jednorody, stały materiał. Wykonany jest ze specjalnej mieszanki mielonego wapienia, piasku szklanego, żywicy epoksydowej i barwników. Charakterystycznym znakiem produktów kompozytowych, to stałosć materiału i nieprzeciętny design.
Wykorzystuje się do produkcji brodzików prysznicowych, wanien i umywalek.
Parametry techniczne
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 106 mm |
| Głębokość | 220 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Rozmiar | 40x10,6x22 cm |
| Materiał | Kompozyt |
| Ilość otworów na baterię | 1 otwór |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Prostokątny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ umywalki | Mała umywalka |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - śruby;Meblowe |
| 3D model | TAK |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.