Producenci
Zaloguj się
AQUALINE 1319-71 Dozownik płynnego mydła do powieszenia, 300 ml, chrom
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Kolor | Chrom |
| Szerokość | 65 mm |
| Wysokość | 171 mm |
| Głębokość | 82 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Rozmiar | 66x171x82 mm |
| Materiał | Plastik |
| Objętość dozownika mydła | 300 ml |
| Gwarancja | 2 lata |
| Rodzaj | Dozownik |
| Instalacja | Wiercenie |
| Kształt | Kanciaste |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.