Producenci
Zaloguj się
AQUALINE SB106 SAMBA wieszak na ręczniki koło, chrom
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
• Rozstaw montażowy: 23 mm
Opis Serii
Szeroka gama akcesoriów SAMBA w przyzwoitej cenie jest bardzo populana wśród projektantów. Doskonale nadaje się do wyposażenia hoteli.
Parametry techniczne
| Kolor | Chrom |
| Szerokość | 155 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Głębokość | 50 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Rozmiar | 155x180x50 mm |
| Materiał | Stop |
| Gwarancja | 2 lata |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki: koło |
| Instalacja | Wiercenie |
| Kształt | Obłe |
| 3D model | TAK |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.