Producenci
Zaloguj się
Ridder A170101 HANDICAP taboret łazienkowy, średnica 45cm, biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 500 mm |
| Wysokość | 525 mm |
| Głębokość | 500 mm |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Rozmiar | 500x525x500 mm |
| Materiał | Aluminium;Plastik |
| Gwarancja | 2 lata |
| Rodzaj | Siedzisko / Taboret łazienkowy |
| Instalacja | Do postawienia |
| Nośność | 150 kg |
| Kształt | Obłe |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.